9 beauty triků pro dokonalé líčení

Chcete, aby vaše líčení vypadalo přirozeně a vaše pleť byla svěží a působila jste jako kdyby ani nejste moc namalována? Zkuste tyto triky zařadit do vaší make-up rutiny. Podívejte se na krátké video, kde si ukážeme jednotlivé kroky ve videu:

1) Make-up rozetřít prsty
U některých make-upů se lépe pracuje s prsty, protože dosáhnete mnohem přirozenějšího looku na vaší tváři. Teplota na prstech produkt lépe roztaje, což způsobí krásnější blendování a přirozenější zapracování make-upu do pokožky.

2) Setting sprej na beauty blender
Super trikem je nastříkat prime and setting sprej na beauty blender, což vám zaručí krásnější zapracování do pokožky a také to, že vám make-up déle vydrží. Proto místo vody použijte setting sprej. Skvělý jsou fixátory na MACu, závisí jakého finishu chcete dosáhnout, mají v řadě matné, rozjasňující i třpytivé produkty.

3) Namísto pudrové tvářenky rtěnka
Pokud jste si ještě nepořídili tekutou nebo gelovou tvářenku nevadí, umíte se vynalézt a použít místo tvářenky rtěnku v růžové nebo oranžové barvě, závisí na tom, pro jaký make-up jste se rozhodli. Nebojte se ji nanést i na spánky a nos. Budete překvapeno, jak krásný efekt to dodá celému make-upu.

4) Nenanášet make-up pod oči
Dalším nepsaným pravidlem je roztírat make-up od středu obličeje ke krajům, aby působil co nejpřirozeněji a vyhnout se oblasti pod očima, protože tam půjde korektor, abyste neměli pod očima zbytečně silnou vrstvu produktů, což by mohlo způsobit zarývání produktu do vrásek a horší manipulace. pod očním okolím.

5) Fixovat během líčení
Nebojte se používat fixátor i během líčení v několika krocích Nastříkejte se před líčením, během něj i vícekrát i po. vaše pleť bude krásná lesklá a svěží a díky tomu vydrží váš make-up opravdu dlouho.

6) Přejít linku očním stínem
Pokud se vám stává, že se vám rozmazává linka, projeďte si ji ještě očním stínem. Ať už jde o černou nebo hnědou linku, očním stínem ji zafixujete a nestane se vám, že by se vám rozmazala.

7) Rozjasnit pohled highlighterem
Nezapomínejte si i při nudě líčení zvýraznit koutky očí highlighterem. Hezky vám to otevře oči a dodá tu poslední make-up třešničku na závěr líčení.

8) Bronzer místo očních stínů
Vděčným trikem a tipem je používání bronzeru namísto očního stínu. S velkým blending štětcem si naneste bronzer na pohyblivou část víčka nebo jen do záhybu a vytvarování oka. Jedná se o jednoduchý trik, když nemáte čas řešit oční stíny, nebo nemáte po ruce paletku, bronzer vám naprosto postačí na to, abyste si trochu zvýraznili pohled.

9) Finální krok – sjednotit pleť beauty blendrem
Na konci každého líčení je skvělé, pokud si make-up ještě finálně projdete beauty blendrem nebo houbičkou, kterou zjemníte nebo sjednotíte jednotlivé přechody a celkově se vám podaří make-up ještě více zapracovat a dodat mu přirozený finish.

Jak vybrat ten správný make-up? Ve videu vám ukážeme konkrétní značky, které my osobně preferujeme s vizážistkou Veronikou Vargovou:

Discover

Sponsor

Latest

Praktické rady, jak co nejefektivněji zařídit garsoniéru

Malá výměra nemusí vždy znamenat nepohodlí. Obytný prostor garsonek je sice menší ve srovnání s jednopokojovým či dvoupokojovým bytem, ​​ale pokud správně...

Jablka pozitivně ovlivňují imunitu. Jíme je však málo

Ovoce s tradicíVěděli jste, že jablka tvoří 70% celkové úrody slovenského ovoce? Zapsaných máme až 150 různých odrůd! Mezi ty nejoblíbenější patří...

Znáte hořčíkový olej, který dokonale hýčká naše svaly?

Všichni sportovci, ať už jsou vrcholoví nebo rekreační se minimálně občas setkají s bolestmi svalů. Stačí „přepísknout“ trénink nebo v soutěži jet na plný...

Robotický vysavač dokáže ušetřit spoustu času: Jak vybrat ten správný?

Řešením je robotický vysavač. Toto zařízení je navrženo tak, že za ideálních podmínek udělá všechnu práci za vás. Ušetří vám tak energii...

Veronika vytváří nápadité svatební šaty. Jak vypadá výroba nejdůležitějších šatů pro ženu?

Proč svatební šaty? Jak a kdy začal váš vztah s módou?Můj vztah s módou začal již v dětství. Vždy mě bavilo prohrabávat...