DomůPro ženy9 beauty triků pro dokonalé líčení

9 beauty triků pro dokonalé líčení

Chcete, aby vaše líčení vypadalo přirozeně a vaše pleť byla svěží a působila jste jako kdyby ani nejste moc namalována? Zkuste tyto triky zařadit do vaší make-up rutiny. Podívejte se na krátké video, kde si ukážeme jednotlivé kroky ve videu:

1) Make-up rozetřít prsty
U některých make-upů se lépe pracuje s prsty, protože dosáhnete mnohem přirozenějšího looku na vaší tváři. Teplota na prstech produkt lépe roztaje, což způsobí krásnější blendování a přirozenější zapracování make-upu do pokožky.

2) Setting sprej na beauty blender
Super trikem je nastříkat prime and setting sprej na beauty blender, což vám zaručí krásnější zapracování do pokožky a také to, že vám make-up déle vydrží. Proto místo vody použijte setting sprej. Skvělý jsou fixátory na MACu, závisí jakého finishu chcete dosáhnout, mají v řadě matné, rozjasňující i třpytivé produkty.

3) Namísto pudrové tvářenky rtěnka
Pokud jste si ještě nepořídili tekutou nebo gelovou tvářenku nevadí, umíte se vynalézt a použít místo tvářenky rtěnku v růžové nebo oranžové barvě, závisí na tom, pro jaký make-up jste se rozhodli. Nebojte se ji nanést i na spánky a nos. Budete překvapeno, jak krásný efekt to dodá celému make-upu.

4) Nenanášet make-up pod oči
Dalším nepsaným pravidlem je roztírat make-up od středu obličeje ke krajům, aby působil co nejpřirozeněji a vyhnout se oblasti pod očima, protože tam půjde korektor, abyste neměli pod očima zbytečně silnou vrstvu produktů, což by mohlo způsobit zarývání produktu do vrásek a horší manipulace. pod očním okolím.

5) Fixovat během líčení
Nebojte se používat fixátor i během líčení v několika krocích Nastříkejte se před líčením, během něj i vícekrát i po. vaše pleť bude krásná lesklá a svěží a díky tomu vydrží váš make-up opravdu dlouho.

6) Přejít linku očním stínem
Pokud se vám stává, že se vám rozmazává linka, projeďte si ji ještě očním stínem. Ať už jde o černou nebo hnědou linku, očním stínem ji zafixujete a nestane se vám, že by se vám rozmazala.

7) Rozjasnit pohled highlighterem
Nezapomínejte si i při nudě líčení zvýraznit koutky očí highlighterem. Hezky vám to otevře oči a dodá tu poslední make-up třešničku na závěr líčení.

8) Bronzer místo očních stínů
Vděčným trikem a tipem je používání bronzeru namísto očního stínu. S velkým blending štětcem si naneste bronzer na pohyblivou část víčka nebo jen do záhybu a vytvarování oka. Jedná se o jednoduchý trik, když nemáte čas řešit oční stíny, nebo nemáte po ruce paletku, bronzer vám naprosto postačí na to, abyste si trochu zvýraznili pohled.

9) Finální krok – sjednotit pleť beauty blendrem
Na konci každého líčení je skvělé, pokud si make-up ještě finálně projdete beauty blendrem nebo houbičkou, kterou zjemníte nebo sjednotíte jednotlivé přechody a celkově se vám podaří make-up ještě více zapracovat a dodat mu přirozený finish.

Jak vybrat ten správný make-up? Ve videu vám ukážeme konkrétní značky, které my osobně preferujeme s vizážistkou Veronikou Vargovou:

- Reklama -spot_img