DomůPro ženyDámská móda pro jaro 2022 – podívejte se, co...

Dámská móda pro jaro 2022 – podívejte se, co nesmí chybět ve vašem šatníku

Připravte svůj šatník na jarní sezónu!
S rostoucími teplotami roste i naše touha přijmout nejžhavější módní trendy jara/léta. Pokud ještě nejste připraveni zbavit se bund a vrstev, díky nekooperativnímu počasí je osvěžení jarního šatníku tak jednoduché, jako výběr pestrých barev – jednoho z největších módních trendů roku 2022 – namísto zimní bílé opravdu jednoduché.

Ženská móda je často proměnlivá a proto vám přinášíme tohoto jednoduchého průvodce, který vám pomůže na nic nezapomenout.

Hlavní prvky jara 2022
Toto jaro je to všechno o výjimečných odstínech. Zamyslete se: kobaltová modrá, neonová zelená a žvýkačková růžová, říká Caroline Maguire, módní ředitelka známého módního e-shopu. Můžete buď míchat světlé kousky dohromady, nebo jít monochromaticky – v každém případě tyto odvážné vzhledy jistě učiní jednoznačné prohlášení pro tuto sezónu.

Minimalisticky smýšlející mezi námi ocení jarní krejčovské a pracovní oděvy, propracované pro nové hybridní pracovní modely. Oživené zaměření se na sako jako klíčovou položku, jakož i vývoj novějších nápadů včetně vesty nebo přizpůsobených bermud. Váš základ šatníku může tvořit blejzr, který přemění každý outfit na uhlazenější vzhled, ať už přes slipové šaty nebo džínovinu a tričko.

Když se blíží léto, očekává se, že výstřihy, společenské šaty, minisukně a korzety budou všude. Po dlouhých obdobích, kdy se doma cítíme skryté a zahalené a hledáme pohodlí, přichází nový pocit osvobození, který formuje náš pocit svobody v tom, kolik toho odhalujeme. Průsvitné, mikro, mini a nespočet věcí inspirovaných spodním prádlem nám říká, že čím více viditelné pokožky budete na jaře 2022 nosit, tím více in budete.

Ženské oblečení, které vám na jaře 2022 nesmí chybět, si níže rychle ale účinně rozvedeme, aby vám toto jaro v šatníku nechyběly tři základní prvky tohoto období.

Odvážné barvy
Byli jsme svědky jednoznačného posunu perspektivy, kdy lidé vstoupili na jaře s pocitem optimismu, sebevědomí a vzrušení z jakékoli příležitosti k převlékání. Tato sezóna je především o zábavě s módou a na přistávací dráze a v ulicích převládají výrazné barevné odstíny. Výrazné, syté světlé barvy vynikly, obzvlášť neočekávaným stylem, jak je to vidět například na přistávací dráze návrháře Valentino.

Výřezy
Výřezy se neustále prodávají opravdu dobře, zejména v přechodném období, jako je jaro. Když je každý tak dlouho zakrytý, výřezy nám pomáhají shodit některé z těchto vrstev. Každý si najde svůj styl, ať už se jedná o výstřihy na ramena nebo pas. Zákazníci jsou nadšeni z tohoto stylu, protože je odvážný, sebevědomý, sexy a nečekaný.

Minisukně
O minisukních je hodně rozruchu, ale také jsme viděli spoustu humbuku kolem krátkých a sladkých mini šatů. Dodávají vzhledu dokonalý ženský šmrnc a zákaznice mohou přidat nějaké drama navíc se zábavnými ozdobami nebo přehnaně nafouknutými rameny.

- Reklama -spot_img