DomůRady a NávodyJak snadno a rychle vytvořit párty atmosféru?

Jak snadno a rychle vytvořit párty atmosféru?

Metalický dekor
Chystáte-li pro hosty speciální stolování, zakomponujte do něj metalické prvky. Trendem je aktuálně zejména měděná. Dodává prostoru, v tomto případě stolu, nádech luxusu a její teplé tóny působí uklidňujícím dojmem, ale přitom slavnostně.

Nápady na silvestrovské dekorace
Lesk se během silvestrovských oslav také stále nosí. K měděným doplňkům nebo servírovacímu nádobí se dokonale hodí i ubrusy z hrubších materiálů, například žakáru. Stůl tak získá nádech královské atmosféry.

Pak už stačí jen pár zelených větviček a jednoduché minimalistické svíčky.

S květinami to s tímto bohatým dekorem není nutné přehánět. Slavnostní nálady se při této příležitosti v každém případě vůbec netřeba bát, stačí jen najít správnou míru.

Balónová stěna
Standardně je balón zábavným prvkem, který na párty končí v rukou účastníků zábavy nebo se jako dekorace balóny zavěsí na lustry a jiná náhodně zvolená místa.

Stačí nafoukat libovolně zvolené balóny a přilepit je na zeď. Můžete případně na zeď zavěsit síť a na síť věšet balóny, abyste nepoškodili malovku.

Občerstvení na dosah ruky
Hosté se více uvolní, pokud nebudou muset každou chvíli poškulovat po tácku s chlebíčky, která stojí v kuchyni. I pro hostitele je jednodušší, vyložit všechny „karty na stůl“ a nechat hosty, aby se obsloužili sami.

Oslavy jsou přece io dobrém jídle a pití. Jeden míchaný nápoj servírujte například ve velké míse, ze které si budou vaši blízcí nabírat sami nebo pro ně vyhraďte stůl se šampaňským či proseccem.

Jídlo servírujte v podobě drobných jednohubek, na které nejsou potřeba talíře a hosté si z nich mohou pohodlně a kdykoli zobkat.

- Reklama -spot_img