DomůPro ženyNa brigádu do H&M nově na pár kliků

Na brigádu do H&M nově na pár kliků

Česká pobočka globální společnosti H&M navázala spolupráci s platformou Tymbe, největším online zprostředkovatelem brigád v tuzemsku. Zájemci o brigádu u známé módní značky si ji mohou nově od listopadu sjednat v jedné z 55 tuzemských prodejen rychle a jednoduše, přímo z mobilního telefonu a bez papírování. Peníze z brigády navíc obdrží na účet ihned po odpracování každé směny.

Flexibilita je aktuálně jedním z nejdůležitějších faktorů pro zaměstnavatele i zájemce o práci. Pracovník si chce vybírat z různorodé nabídky pracovních činností a pružně upravovat pracovní fond dle svých potřeb. Firmy zase potřebují mít stále k dispozici dostatek pracovníků, kdy se aktuální poptávka odvíjí od sezony. Pro firmy s danou flexibilitou nicméně přichází i velká administrační zátěž neustálého náboru brigádníků. Tu dokáže vyřešit platforma Tymbe, která automatizuje nábor a zaškolení brigádníků, vše online a na pár kliknutí.

Spolupráce s Tymbe odbourává nutnost papírové administrativy, šetří tak čas i životní prostředí. Je pro nás klíčové, aby byli naši brigádníci náležitě a včas odměněni, s čímž si Tymbe dokáže poradit,“ uvádí Zdeněk Špála, Area HR manažer H&M. Platforma navíc umožňuje odeslání peněz na účet brigádníka ihned poté, co vedoucí směny v systému potvrdí její odpracování.

Velmi si vážíme důvěry, kterou do nás vložila tak zavedená značka, jakou je H&M. Zjednodušování personálních procesů je správným krokem pro budoucnost a plně potvrzuje pozici firmy jako progresivního zaměstnavatele,“ uvedl ke spolupráci Michal Harásek, spoluzakladatel Tymbe.Skupina H&M tímto partnerstvím potvrzuje svoji silnou roli v oblasti udržitelnosti a péče o zaměstnance.

O společnosti Tymbe

Online platforma Tymbe vznikla v roce 2017 v Brně. Dnes zastává pozici největšího online zprostředkovatele brigád v ČR s více než 30 tisíci registrovanými brigádníky. Oproti zavedeným personálním agenturám se liší téměř ve všem, ruší totiž nutnost jakéhokoliv fyzického kontaktu či papírové potřeby. Celý administrativní proces se odehrává pouze v online prostředí, a dokáže tak pokrýt celou republiku i v jejích nejodlehlejších koutech. Firmy mají v systému Tymbe, kam se přihlásí jednoduše na pár kliků, nahrané své pracovně-právní dokumenty. Ty se podepisují online, stejně jako BOZP či další dokumenty. Aplikaci, která automatizuje nábor, administraci i zaškolení brigádnických pozic, využívá již řada velkých zaměstnavatelů, jako jsou H&M, Zásilkovna, DEK stavebniny, Pilulka a další.

Více informací naleznete na https://tymbe.cz/

- Reklama -spot_img