DomůZajímavostiMísto, kde láska vzkvétá

Místo, kde láska vzkvétá

Olásce se toho už popsalo inamluvě… ale láska se v první řadě vychutnává plnými doušky. Averte či nevěřte – jsou místa, kde se jí ohromně daří!
Po lázních kolují všelijaké řeči! Vležérním tempu, svyvětranou hlavou a uvolněným tělem se vám najednou zachce zhluboka nadechnout všeho dobrého apekného, ​​což vám během hektických dnů uniká. A pravdou je, že se to právě lázních mnohým povede!

Nadechnout se lásky, potkat spřízněnou duši či zamilovat se zase znovu do člověka, který je po vašem boku už nějaký ten pátek – i tomu vyhlášené lázně na piešťanském Lázeňském ostrově přejí! Říká se i to, že páry, které dlouho čekaly na vytouženého potomka, si svůj sen o přírůstku do rodiny splnily právě v koupelích. Ne kvůli zázračným účinkům vzácných přírodních zdrojů – i když, ty jsou nepopiratelné – ale právě díky relaxu a přijímající, uvolněné atmosféře nabité bezstarostností.

Přijít si nabrat za plnou náruč toho, co unikátní slovenské Lázně Piešťany nabízejí můžete během celého roku. Taková malá rada od nás však zní – nepromeškejte pozdní jaro a začátek léta. Toto období je díky překrásné přírodě a možnostem nekonečných romantických procházek v parku tím nejlepším časem na utužení vaší lásky či získání nové. Kdoví, možná se se svou vyvolenou nebo vyvoleným setkáte v Bahnisku či Zrkadlišti, možná v saunovém světě či u vnitřního a celoročně otevřeného venkovního termálního bazénu.

Možná vás spojí společné aktivity. Budete spolu brázdit Lázeňský ostrov na kolech, hrát golf na nedalekém golfovém hřišti či cvičit ve fitnesscentru, které je součástí největšího balneoterapeutického komplexu ve střední Evropě. Balnea Health Spa je dokonce přímo propojeno se 4* hotelem Esplanade, který je ideální volbou k ubytování pro páry, skupiny přátel či pro firmy.

Utužovat „koupelné manželství“ chodí do Piešťan mnohé dvojice, které personál už zná po jiskřičkách vůči a úsměvu, jaký mají na tváři jen zamilovaní. Když se toužíte stát jedním z nich, stačí pár kliků na stránce www.ensanahotels.com/sk, kde si můžete svůj pobyt i sléčebnými procedurami jednoduše rezervovat.

Kdoví, možná i ve vašem případě bude mít sirovodíková voda abahenní peloid, skvělé jídlo, fantastické služby, odpočinek a překrásná příroda zázračné účinky – jak se zpívá v písničce od legendární slovenské skupiny Elán – vrátíte se z Piešťan „jako ptáci vyválení vperí „. Při této metaforě nám nelze nezmínit i stabilní obyvatele lázeňského parku – pávi, které jsou jedním ze symbolů Lázeňského ostrova. Pávovi, kteří si ve vzácných pramenech vyléčil nohu se jistě hledala láska o něco jednodušší.

- Reklama -spot_img