Talentovaná Tamara Kramar: Pomoc otce odmítla, podaří se jí prorazit

Maroš Kramár se nedávno objevil ve společnosti své exmanželky a tří dětí. Rodina drží pohromadě i přes rozvod. Přestože se zdálo, že hercovy děti se na uměleckou dráhu nevydají, dcera Tamara ho překvapila. Když ji byl navštívit v Brightonu, pozvala ho do místního pubu, kde na něj čekal šok.

Děti dělají Kramárovcom velkou radost, i když si za studium nevybrali žádnou uměleckou školu. Timur (20) studuje matematicko-počítačové modelování, dcera Tamara (21) finišuje s bakalářským studiem neurovědy v anglickém Brightonu. Právě Tamara Kramar však bude zřejmě ta, která nakonec přece zakotví v hudebním byznysu. Překvapení a nadšení z dceřina talentu neskrývá ani hrdý otec.

O jejím talentu netušil
Tamara má za sebou slušné úspěchy, přestože je v hudebním světě naprostá začátečnice. Jemná, citlivá hudba a její něžný hlas si už našli spoustu fanoušků. Získala ocenění Radio Head Objev roku 2021 a její píseň Hey, Pretty Girl hrálo také prestižní Radio BBC Music Introducing. O velkém pěveckém talentu své dcery známý herec přitom vůbec netušil.

„Obdivuji ji a mám radost, samozřejmě, protože to dokázala bez mé pomoci. Byl jsem velmi překvapen, protože ona je spíše introvert a nechtěla být spojována s mým jménem, ​​že jsem jí něco vybavil, nebo tak.“ Tamara žije a studuje v anglickém Brightonu, kde ji byl otec navštívit. Tam na něj čekal šok, když ho pozvala do místního pubu.

Nutil ji chodit na klavír
„Večer jsme chtěli jít ven a Tamarka mi řekla, že pojďme do pubu. Já jsem se jen zeptal, že na co, vždyť nepije pivo. A ona mi nato řekla, že ‚tato, ale já tam zpívám‘. To jsem fakt netušil. Ale jsem rád, že se jí daří, držím její palce. Držím palce všem mým dětem, ať dělají, co je baví, hlavně ať jsou dobře vychované,“ řekl nám Maroš Kramár.

Discover

Sponsor

Latest

Když dovršíte 35. rok života, začíná stárnutí: Jaký je váš skutečný věk ve srovnání s tím biologickým?

Na otázku, kolik máte let, pravděpodobně odpovíte na základě počtu let, které uplynuly od vašeho narození. To by byl váš chronologický věk.

Šest způsobů, jak si doma vytvořit letní atmosféru

Letní interiéry se vyznačují několika společnými znaky. Jsou minimalistické, využívají zejména tlumené zemité barvy, hodně bílé, která prostor provzdušní a otevře a...

Hydratační tělové máslo pro krásu z medu a kokosového oleje

Na sociálních sítích naleznete spoustu nápadů na domácí kosmetiku, která využívá složky z chladničky. Některé však odborníci na kůži neschvalují. Přinášíme vám...

Zamilujte se

Středomořské slunce, čistý styl stvořený z přírodních materiálů, jednoduché a přitom sofistikované barvy, které vyzařují nevtíravý luxus a eleganci. To je image,...

Vytvořte si jarní dekorace, je to jednodušší, než se zdá

Přivítejte jaro s tabulovou barvouTabulová barva má výborné krycí vlastnosti, její aplikace je jednoduchá, odstíny lze navzájem míchat a psát na ni...