Talentovaná Tamara Kramar: Pomoc otce odmítla, podaří se jí prorazit

Maroš Kramár se nedávno objevil ve společnosti své exmanželky a tří dětí. Rodina drží pohromadě i přes rozvod. Přestože se zdálo, že hercovy děti se na uměleckou dráhu nevydají, dcera Tamara ho překvapila. Když ji byl navštívit v Brightonu, pozvala ho do místního pubu, kde na něj čekal šok.

Děti dělají Kramárovcom velkou radost, i když si za studium nevybrali žádnou uměleckou školu. Timur (20) studuje matematicko-počítačové modelování, dcera Tamara (21) finišuje s bakalářským studiem neurovědy v anglickém Brightonu. Právě Tamara Kramar však bude zřejmě ta, která nakonec přece zakotví v hudebním byznysu. Překvapení a nadšení z dceřina talentu neskrývá ani hrdý otec.

O jejím talentu netušil
Tamara má za sebou slušné úspěchy, přestože je v hudebním světě naprostá začátečnice. Jemná, citlivá hudba a její něžný hlas si už našli spoustu fanoušků. Získala ocenění Radio Head Objev roku 2021 a její píseň Hey, Pretty Girl hrálo také prestižní Radio BBC Music Introducing. O velkém pěveckém talentu své dcery známý herec přitom vůbec netušil.

„Obdivuji ji a mám radost, samozřejmě, protože to dokázala bez mé pomoci. Byl jsem velmi překvapen, protože ona je spíše introvert a nechtěla být spojována s mým jménem, ​​že jsem jí něco vybavil, nebo tak.“ Tamara žije a studuje v anglickém Brightonu, kde ji byl otec navštívit. Tam na něj čekal šok, když ho pozvala do místního pubu.

Nutil ji chodit na klavír
„Večer jsme chtěli jít ven a Tamarka mi řekla, že pojďme do pubu. Já jsem se jen zeptal, že na co, vždyť nepije pivo. A ona mi nato řekla, že ‚tato, ale já tam zpívám‘. To jsem fakt netušil. Ale jsem rád, že se jí daří, držím její palce. Držím palce všem mým dětem, ať dělají, co je baví, hlavně ať jsou dobře vychované,“ řekl nám Maroš Kramár.

Discover

Sponsor

Latest

9 beauty triků pro dokonalé líčení

Chcete, aby vaše líčení vypadalo přirozeně a vaše pleť byla svěží a působila jste jako kdyby ani nejste moc namalována? Zkuste tyto...

Potřebujete si zařídit kvalitní home office? A víte, že si ho celý můžete pořídit na jedno kliknutí?

Odpověď na otázku, zda má prostředí, ve kterém pracujete, vliv na vaši výkonnost a soustředění, je jasná: věda už dávno potvrdila, že...

Pokud máme pořádek ve financích, jsme rozvážnější

Jak ovlivňuje naše reakce fakt, že nemáme pořádek ve financích? Vytváří to neklid, nespokojenost a stres, protože nám mozek...

Otec mi dal do života tuto jednu dobrou radu: Při rozvodu mi pomohla tak, jak by to nedokázalo nic jiného

Klára odjakživa toužila po obrovské rodině. Šťastném manželství bez problémů, dětech, které se na ni budou moci spolehnout a matce a otci,...

Když dovršíte 35. rok života, začíná stárnutí: Jaký je váš skutečný věk ve srovnání s tím biologickým?

Na otázku, kolik máte let, pravděpodobně odpovíte na základě počtu let, které uplynuly od vašeho narození. To by byl váš chronologický věk.